
04 November 2023
La Graciosa
De Travesía a nado tussen de eilanden Lanzarote en La Graciosa vindt jaarlijks plaats in het grootste zeereservaat van Spanje, genaamd ""El Río""; Het wordt beschouwd als een van de meest populaire op de Canarische Eilanden. Jaar na jaar groeit de verwachting.
De overtocht vanaf ""Playa de Bajo Risco"" op Lanzarote naar de finishlijn op het strand van Caleta de Sebo in La Graciosa heeft een tijdslimiet van 1 uur na aankomst van de eerste deelnemer en heeft een afstand van 2600 meter.
Alle activiteit is geconcentreerd op de pier van Caleta de Sebo (La Graciosa), waar de collectieve warming-up plaatsvindt en toegang tot de boten van de organisatie om gezamenlijk alle deelnemende zwemmers naar de startlijn op het strand ""Bajo Risco"" in Lanzarote te brengen. .
Inschrijvingsopening:
19 juni om 8.30 uur (lokale tijd)
Categorie
Uithoudingssporten
Leeftijd
Enkel Volwassenen
Prijs
Dit evenement is gratis