Begeleide eco-bezoek in het noorden van het eiland
Op een bevoorrechte locatie onder de Roques de Hermigua ligt deze ecologische finca van 5.000 m², ideaal voor een botanische route langs bananenplantages, aloë, fruitbomen, moestuinen en exotische bloemen in het indrukwekkende landschap van La Gomera. Tijdens het bezoek kunnen lokale ambachtelijke en gastronomische producten worden gekocht, zoals almogrote, jams en palmhoning, en kunnen traditionele Canarische gerechten worden geproefd in combinatie met wijnen uit La Gomera op het terras-restaurant.
Culturele hoogtepunten zijn de folkloristische collectie Maruca Gámez en de gerestaureerde gofiomolen, een van de 16 die vroeger door het water van de Cedro-beek werden aangedreven.
Met uitzicht op Nationaal Park Garajonay
Vanaf de haven van San Sebastián is Los Telares een van de eerste stops in het noorden van La Gomera, op ongeveer 30 minuten rijden via de route door Hermigua richting Agulo en Vallehermoso. De route biedt fraaie landschappen, voert langs het klooster van Santo Domingo en nodigt uit tot een volledige dag in de natuur, met verschillende bezoekopties van €2,25 tot €25.
De winkel, bezoeken en het café-terras zijn in de winter geopend van 10:00 tot 16:30. Het restaurant is dagelijks geopend van 13:30 tot 22:00. De locatie is toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit.